درباره ما

درباره ما

خانه مارکتینگ و برندینگ کارو، خانه ایست برای بهترین و کارآزموده ترین متخصصان در زمینه های مختلف بازاریابی و برندینگ از سراسر ایران. ما در این خانه به صورت نوینی گرد هم آمده ایم و آماده ایم تا تجربه، مهارت و دانش به روز خود را در اختیار صاحبان کسب و کار قرار دهیم.
در هر شهری که باشید اینک میتوانید اطمینان حاصل کنید که تیمی باتجربه و با مهارت های متفاوت در کنار شماست تا به شما گوش فرا دهد، اهداف کسب و کار شما را به خوبی درک کند و با بهترین راه حل ها دستیابی به آن اهداف را ممکن سازد.
در کارو، هدف ابتدایی ما درک درستی از برند شماست. شناسایی میزان تاثیرگذاری و پتانسیل های کسب و کار شما در گام های اولیه این شناخت قرار میگیرد. افراد متخصص کارو، با توجه به این موارد پیشنهادات و راه حل های متفاوت و منحصر به فردی را ارائه خواهند داد تا برند شما آنجور که شما لایق آن هستید بدرخشد.

کارو به چه معناست ؟

کارو، فردیست لایق، کاردان و کارآزموده . همچنین در زبان کُردی، کارو فردیست نجات دهنده، شجاع و آزاده که اخبار خوش نیز با خود به همراه می آورد. در واقع او نوید دهنده به روشنی و حقیقت است.

کارو

سوالات متداول

خدمات و سرویس های کارو شامل چه مواردیست؟

خانه بازاریابی و برندینگ‌کارو، در خلق یک برند از ابتدا در کنار شما خواهد بود. کلیه خدمات شامل طراحی هویت برند، لوگو و شناسنامه بصری، استراتژی و بیزینس پلن و همچنین مارکتینگ پلن از جمله بخشی از خدمات ما خواهد بود. همچنین در دپارتمان دیجیتال مارکتینگ با ارائه کلیه مباحث این بخش از جمله طراحی استراتژی، انتخاب کانال های ارتباطی دیجیتال و حضور کامل و جامع در شبکه های اجتماعی، تولید محتوا و … با بزرگان این صنعت شما را همراهی خواهیم کرد

تیم کارو متشکل از چه افرادیست؟

ما مفتخریم که اعلام کنیم با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا مشکل فاصله مکانی و زمانی را حل کرده و به این ترتیب از تخصص بهترین نیروها در هر کجای ایران استفاده میکنیم. اکنون تیمی داریم‌متشکل از طراحان گرافیست، متخصصان دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا، کارشناسان مارکتینگ و برندینگ و … از شهرهای دور و نزدیک که در کنار هم مشغول به کار هستیم.

شرکت من در شهرستان است. آیا امکان همکاری با تیم شما را دارم؟

بله ما جهت ارائه خدمات و سرویس های خود به تمامی شهرها تمهیداتی را در نظر گرفته ایم. به این ترتیب در هر شهری که هستید کافیست با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

خدمات کارو

مشاوره خلق برند لوکس

برندینگ

دیجیتال مارکیتنگ

یک نفر در این خانه، همواره منتظر تماس شما است!

همین حالا از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان کارو مارکتینگ تماس بگیرید تا به بهترین شکل شما را راهنمایی کنیم