مشاوره سئو

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

شما برای رتبه آوردن سایت خود, تحلیل محتوا, بررسی موتور جستجو و لینک‌های دریافتی می‌توانید از مشاوره سئو کمک بگیرید. یک مشاور سئو برای افزایش بازدید سایت و جذب کاربر واقعی باید در کنار صاحب سایت باشد تا بتواند توصیه‌های خود را در اختیار سئوکاران قرار دهد. همان‌طور که گفته شد مشاوره سئو در کسب رتبه بالا سایت نقش بسیار مهمی دارد بنابراین سعی کنید در انتخاب مشاور سئو خود دقت کافی را داشته باشید.

چه زمانی به مشاوره سئو نیاز داریم؟

در بعضی مواقع این امکان وجود دارد که سایت تازه راه‌اندازی شده باشد و میزان بازدیدکنندگان کمتر از سطح توقع صاحب سایت باشد. در این مورد صاحب سایت می‌تواند برای دیده شدن سایت خود و کسب رتبه‌های اول گوگل از مشاوره سئو کمک بگیرد. همچنین اگر سایتی وجود دارد که هدف آن فروش محصولات می‌باشد اما به‌اندازه کافی مشتری ندارد می‌تواند برای معرفی سایت خود به کاربران از کمک مشاوره سئو بهره‌مند شود. مشاور سئو تا جایی که امکان دارد به شماراهنمایی لازم را می‌دهد تا شما بتوانید به بهترین شکل رتبه و ترافیک سایت خود را رونق دهید.

وظایف مشاور سئو

همان‌طور که گفته شد یک مشاور سئو وظایف زیادی برای افزایش بازدید سایت و جابجایی رتبه آن دارد. مشاور سئو باید همه قسمت‌های سایت را تحلیل و بررسی کند تا بتواند بهترین راهنمایی را ارائه دهد.

1-. بررسی ساختار سایت: یک مشاور سئو حرفه‌ای باید از ساختار درست سایت موردنظر مطمئن شود و ساختار سایت را با توجه به موتورهای جستجو (گوگل) بررسی کند. اگر ساختار یک سایت با گوگل تناسب نداشته باشد مشاور سئو باید برای تغییرات آن اقدام کند.

2-. بررسی مطالب گذشته سایت: یکی دیگر از وظایف مشاور سئو جمع‌آوری مطالب گذشته سایت می‌باشد. اگر مشاور سئو فرد کار بلدی باشد باید میزان تولید محتوا و تعداد بک لینک‌های سایت را در چند ماه اخیر تحلیل و برسی کند تا مطمئن شود که این موارد به تغییرات نیاز ندارند.

3-. تحلیل سایت‌های رقبا: چک کردن مداوم سایت‌های رقیب و بررسی میزان کاری آن‌ها سبب می‌شود که به‌هیچ‌عنوان سایت شما از آن‌ها عقب نیفتد و حتی ممکن است موجب پیشرفت بیشتر سایت شما شود. ازاین‌رو می‌توان گفت که چک کردن سایت‌های رقبا و تحلیل آن‌ها یکی از وظایف مهم مشاور سئو می‌باشد.

4-. تهیه لیست اهداف: تهیه کردن لیست هدف‌ها و کارهایی که باید در آینده انجام شود یکی از وظایف مهم مشاور سئو می‌باشد. با این کار تمامی برنامه‌های موردنظر نظم و ترتیب می‌گیرد و مشاور سئو می‌تواند بر اساس این لیست برای بهبود سایت برنامه‌ریزی کند.

5-. بررسی و تحلیل کلمات کلیدی: همان‌طور که میدانید کلمه کلیدی در افزایش ترافیک سایت تأثیر زیادی دارد. بنابراین اگر قصد دارید که سایت خود را بهبود ببخشید و رتبهٔ بالایی کسب کنید باید به کلمات کلیدی آن توجه ویژه‌ای کنید. یک مشاور سئو حرفه ای باید مهارت زیادی در این زمینه داشته باشد تا بتواند اولویت‌بندی کلمات را مدیریت کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد شما می‌توانید مطلب تحقیق کلمات کلیدی را مطالعه کنید.

از دیگر وظایف یک مشاور سئو می‌توان به تجزیه‌وتحلیل نتایج سایت, خرید بک لینک, لینک سازی درونی سایت, کامنت گزاری, بهینه کردن صفحات لندینگ Landing page, آشنایی با ابزارهای سئو, شناخت کامل الگوریتم‌های گوگل, طراحی وب‌سایت, بررسی لینک‌های تبلیغاتی ,انتشار مطلب سئو شده و … اشاره کرد.

همان‌طور که مطالعه کردید کار سئو بسیار پیچیده می‌باشد و یک سایت نمی‌تواند بدون مشاوره سئو و راهنمایی آن به رتبه بالایی در گوگل دست پیدا کند. ازاین‌رو صاحب سایت باید برای پیدا کردن یک سئوکار ماهر تمام تلاش خود را بکند. چکاپ تولز با ارائه مشاوره سئو حرفه‌ای می‌تواند شمارا درزمینهٔ افزایش بازدید و ترافیک سایت و جذب مشتری کمک کند.

 

خانه مارکتینگ و برندینگ کارو، خانه ایست برای بهترین و کارآزموده ترین متخصصان در زمینه های مختلف بازاریابی و برندینگ از سراسر ایران.

تماس با ما

طراحی توسط واحد دیجیتال مارکتینگ کارو